Отримали новий шкільний автобус

16 липня 2020 року в обласному центрі відбулася урочиста церемонія вручення шкільних автобусів, на яку був запрошений голова Новгородківської районної державної адміністрації Олександр Антоненко та в.о. завідувача сектору освіти Новгородківської райдержадміністрації Вікторія Робейко.

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Кузьмін вручив Олександру Миколайовичу ключі та технічну документацію від нового шкільного автобуса марки ATAMAN.

Отриманий автобус обладнаний пристроєм обмеження максимальної швидкості руху, звуковою попереджувальною сигналізацією, усі пасажирські сидіння облаштовані поясовими ременями безпеки. Також транспортний засіб буде обладнано gps-трекером, який здійснюватиме контроль за його цільовим використанням, місцезнаходженням, дотриманням правил дорожнього руху та маршруту руху шкільних автобусів.

Новий автобус придбано за рахунок державної субвенції та співфінансування з районного бюджету. Тож хочемо подякувати Кіровоградській обласній державній адміністрації та депутатам Новгородківської районної ради, які опікуються проблемами сільських шкіл, зокрема шляхом забезпечення їх шкільними автобусами як важливим інструментом для рівного доступу дітей до якісної освіти.