Навчалися сільські бібліотекарі ЦБС

11 червня 2014 року на базі районної бібліотеки для дітей Новгородківської центральної бібліотечної системи для працівників сільських бібліотек району відбувся обласний семінар "Підтримка та розвиток читання у бібліотеках району" у контексті Концепції державної цільової програми розвитку читання на період до  2015 року.

В роботі взяли участь: Стьожка С.Г. –  перший заступник голови районної державної адміністрації, Бойко Л.В. – начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації, Ліпей О.В. – заступник директора з наукової роботи обласної бібліотеки для дітей ім. А.П.Гайдара, Босюк Л.С. – провідний методист відділу розвитку дитячих бібліотек і маркетингу обласної дитячої бібліотеки ім.А.П.Гайдара, Котова О.А. – завідуюча відділом комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет – доступу користувачам, Абрамова В.С. – провідний бібліотекар відділу підліткового читання   обласної  дитячої бібліотеки    ім. А.П.Гайдара.