Шановні медичні працівники району, ветерани медичної галузі!

З нагоди Вашого професійного свята прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я мешканців нашого району!

Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою і необхідною. Здоров’я суспільства залежить від професійності, порядності і душевної доброти учнів Гіппократа.

Протягом тисячоліть люди, які рятують від хвороб і гоять рани, користуються постійною любов’ю та повагою. Ваші талановиті руки дарують людям радість життя, вселяють віру у зцілення.
    Сьогодні районна влада вважає одним із головних своїх завдань підтримку галузі охорони здоров’я, підвищення соціального статусу медичного працівника.

Переконані, що ми зуміємо піднести цю життєво важливу сферу на якісно новий рівень, виправдати всі ваші надії та сподівання.
   Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю! Щастя Вам і добра!

Голова районної

державної адміністрації                                                   А.Кочерга

Голова  районної ради                                                     О.Горбенко