Обстеження ринку

13 червня 2014 року районною робочою групою по координації та контролю ситуації на споживчому ринку району  проведено обстеження торгівельної мережі щодо забезпечення жителів району продовольчими товарами та овочами.

Всі торгові заклади району працюють в звичному режимі, продовольчими товарами забезпечуються в повному обсязі.

В районному центрі ФОП Макогон І.В. розширила торгівельну площу, де здійснює реалізацію цукру , круп в асортименті, макаронних виробів, борошна пшеничного, олії за цінами виробника.  На ринку району приватними підприємцями  постійно здійснюється реалізація овочів, фруктів та ягід за цінами не вище середньообласних.

Це дає можливість найбільш незахищеним верствам населення району придбавати продовольчі товари за доступними цінами.