Шановні виборці!

Як відомо, 25 жовтня 2020 року в Україні відбудуться місцеві вибори. Вперше в своїх громадах зможуть проголосувати внутрішньо переміщені особи, трудові мігранти, інші мобільні в межах країни виборці. Відповідно до частини другої статті 19, частини третьої статті 20 Закону України "Про Державний реєстр виборців" подання до органу ведення Державного Реєстру виборцем заяви можливе до 10 вересня 2020 року включно.

До речі, слід врахувати, що змінювати виборчу адресу можна не частіше ніж раз на рік.  А починати процес варто після перевірки, чи включена людина до Реєстру виборців взагалі. Бо відсутність громадянина в списках виборців – одна з причин відмови у зміні адреси. Серед інших причин, які можуть стати на заваді – хибні дані, недотримання термінів подачі заяви і зміни, що були внесені менш як за рік.