Обговорення змін до Конституції України в управлінні Пенсійного фонду України в Новгородківському районі

13 червня 2014 року в приміщенні управління Пенсійного фонду України в Новгородківському районі відбулась зустріч трудового колективу із заступником голови райдержадміністрації Тетяною Акусок з метою обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади та Концепції реформи місцевого самоврядування.

Члени трудового колективу обговорили зміни у формі порівняльної таблиці статей діючої Конституції України та статей проекту змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади.

За результатами обговорення учасники зустрічі вирішили підтримати зміни до Конституції України, спрямовані на реформування місцевого самоврядування та курсу Уряду на децентралізацію влади з метою передачі на місця повноваження і фінансові інструменти їх реалізації.