Оголошення

Новгородківська районна державна адміністрація оголошує конкурс з визначення проектів та заходів, розроблених районними громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2021 році.

Конкурсні пропозиції, що подаються для участі у конкурсі, мають бути спрямовані на соціальний захист окремих категорій громадян та розв’язання таких пріоритетних завдань:

1. Забезпечення соціального захисту населення громадськими організаціями, які працюють у напрямку всебічного захисту законних прав, соціальних, економічних, вікових інтересів окремих категорій громадян, здійснення заходів статутними органами громадської організації, передбачених її статутом (положенням), реалізація їх програм (проектів, заходів).

2. Надання соціальних послуг для вразливих верств громадян.

3. Відзначення святкових, пам’ятних та історичних дат, пов’язаних з вшануванням та увічненням пам’яті ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань та політичних репресій, захистом незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, формування соборності та державності, проголошенням незалежності України, а також відвідування військових поховань і військових пам’ятників.

4. Проведення спортивно-реабілітаційних заходів.

5. Розвиток волонтерського руху.

6. Проведення заходів з військово-патріотичного виховання.

7. Розроблення методичних видань з питань соціального захисту, реабілітації, соціалізації, адаптації, працевлаштування окремих категорій населення та діяльності громадських об’єднань без права їх подальшого використання в комерційних цілях.

У межах конкурсу можуть бути підтримані такі види діяльності:

1. Проведення тренінгів, курсів, навчальних семінарів, засідань за круглим столом та інших інформаційно-просвітницьких заходів відповідно до тематики програми (проекту, заходу).

2. Видання брошур, буклетів, інформаційних листівок.

3. Підвищення інституційної спроможності громадських організацій.

А також враховуватимуться пропозиціїщодо адміністративних витрат на організаційне та матеріально-технічне забезпечення громадських організацій для виконання (реалізації) програм (проектів, заходів), а саме:

оренда нежитлових приміщень громадських організацій;

оплата комунальних послуг у межах середніх норм споживання щодо приміщень, в яких громадська організація проводить свою статутну діяльність;

оплата праці (матеріальне заохочення) для кожного з не більше трьох штатних працівників у розмірі не більше середньої заробітної плати по району за минулий рік;

придбання канцелярських товарів;

послуги зв’язку та обслуговування оргтехніки;

послуги з придбання та використання програм бухгалтерського обліку;

відшкодування ветеранам війни та особам, на яких поширюється дія Законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, “Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні” та “Про жертви нацистських переслідувань” (які залучені до проведення або участі у програмі (проекті, заході), та штатним працівникам громадської організації (які залучені до виконання програми (проекту, заходу)).

Для участі у конкурсі громадська організація подає пропозицію, яка має бути підготовлена українською мовою і має містити:

1) заяву про участь у конкурсі за формою (додаток 1 до Порядку)

До заяви додаються:

копії статуту (положення) та свідоцтва про реєстрацію громадської організації (подаються одноразово під час отримання бюджетних коштів вперше, якщо до зазначеного статуту (положення) та свідоцтва не вносилися зміни;

копія довідки про взяття громадської організації на облік у Головному управлінні ДФС у Кіровоградській області;

копія рішення з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ);

копія протоколу засідання центрального статутного органу громадської організації про обрання посадових осіб та кількісний склад виконавчого апарату;

копія звіту про діяльність громадської організації за формою державного статистичного спостереження;

2) напрями використання бюджетних коштів на 2021 рік за формою (додаток 2 до Порядку).

Проекти (програми, заходи), що подаються для участі у конкурсі можуть бути розраховані на 2021 бюджетний рік.

Відповідальність за достовірність інформації, що міститься у конкурсній пропозиції, покладається на учасника конкурсу.

Конкурсна пропозиція має подаватися у друкованому та електронному вигляді.

Усі документи, що складають друкований варіант конкурсної пропозиції, мають бути пронумеровані, прошнуровані та скріплені печаткою громадської організації.

Конкурсна пропозиція не повертається учасникові конкурсу.

Конкурсні пропозиції приймаються  до 15 жовтня 2020 року щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 08.00 до 17.00 години, за адресою: смт Новгородка, вул. Криворізька, 11, районна державна адміністрація.

За додатковою інформацією звертатися до керівника апарату райдержадміністрації Орлової Валентини Миколаївни (05241) 2-04-57, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).