Привітання з нагоди Дня рятівника

Щиро вітаємо всіх працівників цивільного захисту, аварійно-рятувальних служб та пожежної охорони з професійним святом - Днем рятівника!

Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

Цього святкового дня бажаємо усім вам міцного здоров'я, побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках та стороною обходять усі негаразди.

Зі святом Вас!

Голова районної

державної адміністрації                                   Олександр АНТОНЕНКО

Голова