Надання соціальних послуг

В Новгородківському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новгородківського району працює три відділення: соціальної допомоги вдома,  організації надання натуральної та грошової допомоги, соціально- медичних послуг.

Основним завданням територіального центру є виявлення одиноких громадян похилого віку, інвалідів, інших  громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують соціально-побутового обслуговування та допомоги.

Працівники центру обстежують їх матеріально-побутові умови проживання та надають  різні  види послуг.

В територіальному центрі працює служба "соціального таксі" де послуги надаються підопічним, які перебувають на обліку у відділенні  соціальної допомоги вдома. Працює пункт прокату інвалідного інвентаря, де можна отримати в тимчасове користування палиці, милиці, інвалідні візки, ходунки.

З початку 2014 року 1697 громадянам надано соціальні послуги.

17 червня 2014 року заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок та директор районного територіального центру по обслуговуванню одиноких престарілих громадян Лілія Гузова провели рейд-огляд по наданню соціальних послуг соціальними робітниками на території селища Новгородка  (7 чоловік,   3 чоловік – учасники обласної акції "Зірка пам'яті").

В ході перевірки встановлено, що послуги соціальними робітниками надаються в повному обсязі згідно договорів.