Рятувальників привітали з професійним святом

17 вересня своє професійне свято по всій Україні відзначають люди, які вмілими та професійними діями визволяють з біди тисячі людей, рятуючи найцінніше – людське життя. День рятівника об’єднує людей мужніх, сильних та відважних, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився у біді, запобігти і ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захистити здоров’я і життя людей, надати необхідну допомогу постраждалим.

Цього дня працівників служби цивільного захисту та пожежної охорони району з їх професійним святом привітали голова районної державної адміністрації Олександр Антоненко та селищний голова Олександр Сириця, висловивши щиру подяку учасникам заходу за їх мужність, готовність завжди прийти на допомогу та побажали їм якомога менше тривожних викликів, згуртованості, взаємної підтримки в колективі, міцного здоров'я та життєвих благ.

За сумлінне виконання службових обов’язків, мужність, рішучість, вірність покликанню кращим працівникам районного сектору управління ДСНС було вручено відзнаки районної державної адміністрації та районної ради.