Вручення нагороди

17 червня 2014 року голова районної ради Олександр Горбенко та селищний голова Олександр Сириця відвідали Велико-Чечеліївський НВК, де вручили Диплом з грошовою винагородою учню 7 класу Даніїлу Сьоміну. Даніїл став переможцем районного конкурсу епістолярного жанру серед учнів загальноосвітніх шкіл "Пам’ять наших сердець". Цей конкурс проходив з метою виховання  у підростаючого покоління шанобливого ставлення до ветеранів Великої Вітчизняної війни та в рамках Всеукраїнської естафети пам’яті "Слава визволителям України".

Голова районної ради та селищний голова  привітали Даніїла з нагородою і побажали  йому гарних канікул, добра і щастя та всього найкращого.

Керівники району та селища поцікавилися відпочинком та харчуванням дітей в пришкільному майданчику. Цього ж дня Олександр Горбенко та Олександр Сириця відвідали сільський будинок культури та бібліотеку.