22 вересня – День партизанської слави

22 вересня ми з вдячністю і любов’ю вшановуємо колишніх партизанів і підпільників, усіх, хто в роки Другої світової війни став до нерівного бою з фашистськими окупантами, наближаючи очікувану перемогу.

На тернистому шляху підпільної боротьби полягли десятки тисяч синів і дочок України. Це гірка історична правда. Але їхня жертва, принесена в ім'я свободи нашого народу та майбутніх поколінь, не була марною.

Цього дня в селищі Новгородка відбулося покладання квітів до могили колишньої партизанки П'ятової Тетяни Андріївни. Пам’ять колишньої зв’язкової партизанського загону, власниці багатьох нагород, нині покійної жительки селища Тетяни Андріївни П’ятової вшанували біля її могили голова райдержадміністрації Олександр Антоненко, голова районної ради Олександр Горбенко, голова селищної ради Олександр Сириця, голова районної організації ветеранів України Василь Гринько.

Ми віддаємо шану тим, хто не дожив до наших днів, хто через усе життя проніс біль від ран, від втрати бойових побратимів, від гірких спогадів про труднощі партизанських стежок.

Вічна слава і світла пам’ять героям!