Презентація Новгородківщини на Покровському ярмарку

У третій день Покровського ярмарку, 02 жовтня 2020 року, що відбувається у рамках Міжнародної агропромислової виставки "AgroЕxpo-2020", відбулася презентація Новгородківського району.

Район представляла творча делегація на чолі з головою районної державної адміністрації Олександром Антоненком та завідувачем сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації Лілією Бойко. У презентації взяли участь працівники та аматори районного будинку культури, музею історії району, вокальний ансамбль «Маки» Новгородківського районного Будинку культури, вокальний ансамбль «Вербиченька» Білозернівського сільського Будинку культури.

У районі діє 7 туристичних маршрутів, за якими здійснюється екскурсійне обслуговування. Під час презентації на стенді було представлено туристичний маршрут «Оповитий легендами жіночий монастир Великої Чечеліївки».

У районі ведеться робота щодо пропаганди та популяризації сільського зеленого туризму. У селі Велика Чечеліївка діє садиба «Олександра» (господиня - Олександра Оводенко, яка приймала участь у презентації).

У презентації району представлені роботи члена спілки народних майстрів України, заслуженого майстра народної творчості – Лариси Зоріної, майстринь Світлани Руденко, Ірини Костянецької, Наталії Гордієнко, Катерини Дорошко, Наталії Бойко, Ірини Зоркіної, Ольги Дигадюк, Наталії Сегеди, Яни Мартинюк, фотохудожниці Юлії Антонюк.

Коровай та хлібобулочні вироби презентувала на виставці "Агрофірма "МЮННТ".

Всіх гостей та учасників АгроЕкспо радісно вітав гарбуз-велетень Новгородківщини.