Зустріч з молодими педагогами району

19 червня  2014 в районній державній адміністрації пройшла зустріч керівництва райдержадміністрації з молодими педагогами району.

Основною метою заходу стало обговорення специфіки трудової діяльності  молодих педагогів, створення сприятливих умов для їх вчительської майстерності та задоволення професійних і соціальних запитів педагогічної роботи.

Під час зустрічі голова райдержадміністрації Андрій Кочерга  та заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок висловили подяку молодим педагогам району за те, що не дивлячись на незручності сільського життя вони все ж таки приїхали  працювати у сільську місцевість, побажали їм  набути професійного досвіду, кар’єрного росту та облаштувати своє сімейне життя на теренах Новгородківського району.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Лідія Остапчук розповіла про те, що всі молоді педагоги успішно пройшли стажування в навчальних закладах району, заявили про себе, як про  молодь, яка патріотично налаштована,  займає активну громадянську позицію, є взірцем для учнів та  формує молодіжну громадську думку на селі.

Під час жвавої та активної бесіди близько 20 молодих    педагогів району  мали змогу познайомитися між собою, поспілкуватися, обмінятися думками.  У ході розмови вони говорили про причини вибору професії вчителя, з якими проблемами їм довелося зіштовхнутися під час проведення своїх перших уроків та що для них уособлює професія вчителя, а також не забули висловити велику вдячність своїм педагогам-наставникам.

Як винагороду за успішну працю у 2013-2014 навчальному році молоді педагоги району  отримали  в подарунок від голови райкому профспілки працівників освіти і науки Наталії Квітки  екскурсійну  поїздку в дендропарк "Веселі Боковеньки".