Дітям – увагу та турботу

Цікаво та змістовно провели час учні Новгородківського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів ДНЗ» в пришкільному таборі відпочинку «Надія». Дні пролетіли дуже швидко, і діти з сумом розпрощалися з веселими іграми, цікавими екскурсіями, конкурсами, вікторинами і просто відпочинком в тінистому та затишному шкільному парку. І це не дивно. Для того, щоб відпочинок був дійсно корисним та змістовним, працювало багато людей. Перш за все, навіть у такий важкий для нашої країни час, державою було виділено кошти для харчування дітей. Але звісно, без допомоги наших постійних спонсорів – ПП «МЮННТ», ми б не обійшлися. Саме на базі цього підприємства було організовано якісне та повноцінне харчування вихованців табору. Крім того, директор ПП «МЮННТ» Монашок Микола Дмитрович виділив додаткові кошти на харчування, завдяки чому діти мали змогу щодня отримувати свіжі овочі та фрукти. Щоб меню відповідало всім санітарним вимогам, слідкувала завідуюча харчоблоком Видибура Тетяна Анатоліївна, а кухар Шупрудько Оксана Владиславівна готувала надзвичайно смачні та поживні страви.

Прощаючись з табором, діти висловлювали щиру вдячність всім, хто піклувався про них протягом табірної зміни.

Дозвілля ж організовували працівники табору – начальник Ковальова Валентина Миколаївна та вихователі – вчителі школи. Кожного дня на дітей чекали нові цікаві заходи: спортивні змагання «Ми – майбутні олімпійці»та «Спорт, ура!», конкурс малюнків «Я люблю тварин», конкурс «Міс табору-2014», розважально-гумористична програма «Аншлаг! Аншлаг!», екскурсії до краєзнавчого музею, на місцеві підприємства, до мальовничих куточків селища тощо.

А в останній день відпочинку на запрошення вихованців табору в гості завітала ветеран педагогічної праці Боса Євдокія Миколаївна, яка колись теж працювала у нашій школі. Цю зустріч організувала та провела Панченко Ольга Орестівна. Діти старанно готувалися до заходу, представили шанованій гості виставку своїх доробок, виготовлених в таборі, та прочитали поезії, присвячені Т. Г. Шевченку. Бо саме про цього великого поета в рік його 200-річного ювілею розповіла учням Євдокія Миколаївна, яка багато років займається дослідженням його життєвого та творчого шляху. На свято завітали й інші гості – учасники художньої самодіяльності Бідненко Ольга та Бісерова Валентина. Українські вишиванки, в які вбралися гості та вихованці табору, милували зір. Особливо зворушливо в українському національному вбранні виглядала маленька шанувальниця Великого Кобзаря – Панченко Полінка, яка разом з дорослими та учнями понесла квіти до пам’ятника поетові. Свято закінчилося виконанням пісні «Реве та стогне Дніпр  широкий…». До школи всі поверталися схвильовані та зі сльозами на очах.

Відпочинок в таборі закінчився, але попереду на дітей чекають літні канікули. І ми надіємось, що до школи 1 вересня вони прийдуть здорові та повні сил, а ми зможемо створити для них всі умови для навчання та виховання.