Засідання районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

20 червня 2014 року заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусокпровела засідання районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення. На засіданні були присутні всі члени районної МКМР та редактор місцевої газети "Новгородківські вісті.

На засіданні обговорювалися питання про участь засобів масової інформації щодо забезпечення правової освіти населення (доповідала редактор газети "Новгородківські вісті" Ольга Лісова). Ольга Михайлівна довела до відома присутніх новації у галузі висвітлення право-інформаційних та право-роз’яснювальних  питань. У ході обговорення були затверджені заходи з метою посилення взаємодії управління юстиції та місцевої газети.

З питання профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі доповідав начальник управління юстиції в Новгородківському районі Андрій Крижановський. В обговоренні виступили Ольга Зуділова - директор центральної районної бібліотеки, Наталія Сегеда - головний спеціаліст районного центру СССДМ, Микола Мосіюк - оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей, Лідія Остапчук - начальник відділу освіти райдержадміністрації, Лілія Бойко - начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації, Наталія Дем’яненко - завідувач сектору служби дітей райдержадміністрації.

Виступаючі повідомили, що в процесі  своєї роботи проводяться профілактичні рейди та відпрацювання в інтернет-кафе, клубах, дискотеках. Систематично проводяться рейди-перевірки місць відпочинку молоді. В ході таких рейдів обстежуються населені пункти району,  здійснюються перевірки умов проживання, виховання та зайнятості дітей, які перебувають на обліку, відвідуються неблагополучні сім’ї.

Про стан проведення самоосвітніх заходів на підприємствах, установах, організаціях, навчальних закладах району по роз’ясненню вимог антикорупційного законодавства ознайомив присутніх Андрій Крижановський, начальник Новгородківського районного управління юстиції.

Про стан виконання Плану Новгородківської районної міжвідомчої координаційно - методичної ради з правової освіти населення на 2014 рік, у I півріччі 2014 року доповіла Лариса Кацалап, секретар районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, головний спеціаліст Новгородківського районного управління юстиції.

За результатами  обговорення даного  питання  учасники засідання констатували, що робота МКМР велася на належному рівні, зусилля спрямовувалися на пошук нових форм та методів правоосвітньої діяльності, завдяки чому було досягнуто позитивних результатів.

З приорітетами  реформування місцевого самоврядування ознайомили присутніх голова районної МКМР, заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Акусок та Лариса Кацалап, головний спеціаліст районного управління юстиції.

Тетяна Акусок поділилася досвідом щодо реформування місцевого самоврядування в Польщі, який вона вивчала на протязі двох тижнів у місті Вроцлав 2007 року.

В Проекті реформування місцевого самоврядування в Україні вкладено 90 відсотків методики реформування польського самоврядування.