Хвилина мовчання пекуча й терпка

22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів  людей. Саме цього дня перед українським народом, та й перед усім цивілізованим світом постала нова жахлива загроза – фашизм, який семимильними кроками перетинав Європу, залишаючи після себе спотворені міста, спалені села та незліченні тисячі зруйнованих людських доль. З винятковою хоробрістю і мужністю радянські військові та цивільне населення прийняли нерівний бій і назавжди увійшли в історію як герої.

На знак скорботи та метою вшанування пам’яті тисяч загиблих у роки Великої Вітчизняної війни 22 червня 2014 року  в селищі Новгородка відбулось покладання квітів до Меморіалу Слави та проведено хвилину мовчання.

В заходах взяли участь голова районної ради Олександр Горбенко,  перший заступник голови райдержадміністрації Станіслав Стьожка, заступник голови РДА Тетяна Акусок, селищний голова Олександр Сириця, представники трудових колективів підприємств, установ та організацій, районних осередків політичних партій та громадськиї організацій, громадськість селища.

Виступаючи перед новгородківцями, селищний голова Олександр Сириця зазначив, що ця  війна забрала в України 10 мільйонів синів та дочок, звитяга і подвиг яких надихав нашу Батьківщину знову і знову відроджуватись з попелу руїни. Кожна українська родина, так чи інакше, зазнала втрат у цей страшний період.  І  наш  святий обов’язок – берегти свободу, виборену мільйонами відданих і героїчних людських сердець, які зупинилися заради нових поколінь.