Урочисті заходи до дня державної служби

Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу.

Довіра до влади починається з державного службовця, який має відігравати роль посередника між нею і народом, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства.  Одним із основних пріоритетів національної політики є реформування державного управління, забезпечення прозорості в процесі прийняття владних рішень. Ці зміни покликані підвищити авторитет державної служби в Україні та піднести імідж нашої держави на міжнародній арені.

23 червня 2014 року в селищі Новгородка в районному будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня державної служби за участю голови райдержадміністрації Андрія Кочерги, голови районної ради Олександра Горбенка, першого заступника голови райдержадміністрації Станіслава Стьожки, заступника голови райдержадміністрації Тетяни Акусок  та державних службовців району.

Керівники району вручили відзнаки державним службовцям за професійність, сумлінну працю та побажали  міцного здоров’я, добра, благополуччя, життєвих успіхів.