Школярка отримала нагороду

З метою виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до ветеранів Великої Вітчизняної війни та в рамках Всеукраїнської естафети пам’яті "Слава визволителям України" в районі проводився конкурс епістолярного жанру серед учнів загальноосвітніх шкіл "Пам’ять наших сердець". Переможцем цього конкурсу стала учениця класу Новоандріївського навчально-виховного закладу Віолетта Матвєєва. Диплом з грошовою винагородою Віолетті цими днями вручив голова районної ради Олександр Горбенко. Він побажав школярці добра і щастя, веселих гарних канікул і подякував вчителю української мови і літератури Ніні Борисівні Кутєповій за талановиту і підготовлену ученицю.

Так як нагородження проходило на підсумковій лінійці (адже це був останній день роботи шкільного табору відпочинку) всіх вихованців табору голова райради пригостив морозивом.