Подарували хвилини радості

Згідно плану відділу культури та за підтримки голови райдержадміністрації Андрія Кочерги в селі Інгуло-Кам’янка відбувся концерт народного аматорського хору "Ветеран" районного будинку культури (керівник М. Кузьменко). Патріотичні, народні, побутові і жартівливі пісні; авторські пісні наших земляків, які прозвучали у виконанні хору і ансамблів додали багато приємних моментів інгулокам’янцям.

Веселили селян своїми жартами К. Мамалат і О. Петрова. Вірші читали І. Орел, О. Остаповець та  В. Ященко.

Завершився виступ аматорів щирими подяками від вдячних глядачів і солодким столом від  сільської ради. В свою чергу учасники хору дякують за допомогу в організації поїздки першому заступнику голови РДА Станіславу Стьожці та головам Куцівської та Інгуло-Кам’янської сільських рад Наталії Лаліменко і Ярославу Дудніку.