Виїзна колегія відділу освіти райдержадміністрації

24 червня 2014 року на базі Тарасівського НВК відбулась виїзна колегія відділу освіти райдержадміністрації за участю начальника відділу освіти райдержадміністрації Лідії Остапчук, директорів навчальних закладів району, голів профспілкових комітетів, керівників позашкільних та дошкільних навчальних закладів.

Учасники засідання виїзної колегії розглянули питання про підсумки державної підсумкової атестації в навчальних закладах району та результати участі школярів у другому і третьому етапі олімпіад з базових дисциплін; про підсумки оздоровлення; про роботу міжшкільного навчально - виробничого комбінату.

Присутні на засіданні колегії обговорили проект змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади та Концепції реформування місцевого самоврядування.