A- A A+

Підтримуємо українську армію

   Акція "Підтримай українську армію" в районі триває. Новгородківське райспоживтовариство (керівник Т. Чаплигіна) спільно  з асоціацією фермерів району (голова О. Литвин) надали особовому складу зведеного загону Кіровоградської області, який дислокується на блокпосту в районі міста Слов’янська Донецької області продукти харчування.

*   *   *

  З ініціативи депутатського корпусу Інгуло-Кам’янської сільської ради започатковано збір коштів для формування резерву грошової допомоги пораненим військовослужбовцям-землякам, які служать на сході України.   В акції по збору коштів візьмуть участь сільськогосподарські товаровиробники, одноосібники та жителі села. Пропонуємо всім небайдужим жителям нашого району, керівникам підприємств і організацій долучитися до цього доброго діла.

*   *   *

    З Новгородківського району призвано за мобілізації 3 військовозобов’язаних: Олександра Задніпряного, Юрія Каламанича і Віталія Грисенка, які в даний час служать у східних областях. За словами військового комісара Долинсько-Новгородківського об’єднаного районного військового комісаріату Олега Кононюка, з цими хлопцями підтримується постійний телефонний зв’язок, їм було поповнено телефонні рахунки за кошти військкомату, підтримується зв’язок також і з близькими військовослужбовців. Не так давно ці військові отримали посилки, які відправили працівники райвійськкомату, з продуктами харчування, солодощами, цигарками та предметами повсякденного вжитку.