Жнивна кампанія в районі розпочалась

В Новгородківському районі розпочалися жнива – 2014.  За традицією розпочинається  жнивна кампанія районним семінаром-нарадою  з підготовки по збиранню врожаю ранніх зернових культур.

У роботі семінару взяли участь голова районної державної адміністрації  Андрій Кочерга, голова районної ради Олександр Горбенко, керівники сільськогосподарських підприємств району,  представник ВАТ "Куцівський елеватор".

Начальник  управління агропромислового розвитку РДА Василь Акусок доповів про підготовку сільськогосподарських підприємств до жнив.

Всього по району заплановано зібрати врожай ранніх зернових культур на площі 21380  га. До жнив готові всі 167  комбайни, паливно-мастильними матеріалами район забезпечений в повному обсязі.

Василь Васильович наголосив присутнім про необхідність дотримання охорони  праці, пожежної безпеки  та техніки безпеки під час збирання ранніх зернових та нагадав про недопущення спалювання стерні.

Питання підготовки сільськогосподарських підприємств району до збирання зернових культур  розглядалося і на колегії районної державної адміністрації, яка відбулася 25 червня.

За даними управління агропромислового розвитку, станом на 25 червня господарствами Новгородківщини скошено озимого ячменю на площі 800 га, намолочено 2960 тонни зерна, середня урожайність 37 ц/га. Озимий ріпак скошено на площі 90 га при середній урожайності 17 ц/га. Жнива в районі набирають обертів.