Засідання районної комісії

15 грудня 2020 року відбулося засідання районної комісії з розгляду заяв на визначення права на отримання державної соціальної допомоги та субсидії під головуванням заступника голови Новгородківської районної державної адміністрації Тетяни Акусок.

На засіданні було розглянуто 21 заяв громадян та 2 подання управління соціального захисту населення.

З них:

- 1 заява громадянки, яка перемістилася з тимчасово окупованої території України щодо призначення щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. Відповідно до поданої заяви прийнято рішення щодо призначення вищезазначеної допомоги;

- 20 заяв громадян щодо призначення житлової субсидії. За всіма заявами прийнято рішення про надання житлової субсидії.

- 2 подання управління соціального захисту населення Новгородківської РДА про призначення пільг на житлово-комунальні послуги, відповідно до законів України «Про надання пільг ветеранами війни та гарантії їх соціального захисту», за якими прийнято позитивне рішення.