Шановні жителі Новгородківщини!

Відходить у минуле ще один рік, сповнений сподівань і тривог, здобутків і втрат. Традиційно на порозі нового року ми підводимо підсумки пройденого, осягаємо прожитий рік. 2020 рік був неоднозначним, сповненим викликів та випробувань. У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для своєї рідної землі.

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з Новим 2021 роком та Різдвом Христовим! Щиро зичу Вам у новому році нових звершень та перемог в усіх справах. Нехай у Ваших оселях панує злагода, затишок і святковий настрій.

Бажаю Вам відзначити Різдвяно-Новорічні свята у духовному піднесенні, зі світлими помислами та радістю. Хай гарний святковий настрій збережеться у Ваших серцях упродовж всього наступного року, а щедра доля наділить Вас і Ваші родини міцним здоров’ям, особистим щастям, взаєморозумінням і любов’ю.

Нехай 2021 рік виправдає найкращі надії і прагнення, принесе достаток і добробут Вашим сім’ям. Хай завжди з Вами буде Господь Бог, а дорогу у майбуття осяває яскрава Різдвяна Зірка! Щасливого Вам Нового року і веселого Різдва!

Голова районної

державної адміністрації                                  Олександр АНТОНЕНКО