A- A A+

Засідання круглого столу

   09 липня 2014 року заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок провела засідання круглого столу "Про роботу фахівців із соціальної роботи  РЦ СССДМ" за участю виконуючої обов’язки директора РЦ СССДМ Наталії Сегеди, спеціалістів центру та фахівців із соціальної роботи.

   Одним з найголовніших чинників роботи  РЦСССДМ є раннє виявлення сімей, які потребують сторонньої допомоги, з метою профілактики сімейного неблагополуччя, своєчасного виявлення проблем та надання відповідної якісної допомоги.

   Між присутніми  відбувся обмін думками та пропозиціями щодо вдосконалення роботи соціальних працівників,  покращення соціального обслуговування найбільш уразливих верств населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки.

   В ході засідання одним з питань порядку денного було обговорення змін до Конституції України на реалізацію Реформи місцевого самоврядування та курсу Уряду на децентралізацію влади в Україні.

   Учасники обговорення зазначили необхідність внесення змін до Конституції України з метою децентралізації влади та підтримали  проект змін до Конституції України та Концепції реформування місцевого самоврядування.