ВОНИ ЗАХИЩАЮТЬ НАШЕ ЖИТТЯ!

Хто би міг подумати, що нам колись доведеться чекати новин із фронту.  Тим не менше, це так. Ми з хвилюванням зустрічаємо кожну новину про тих п’ятнадцятьох, кого призвано з нашого району в зону бойових дій. А якщо хтось із них хоча б на день приїздить додому,  поспішаємо побачити цих героїв, дізнатися про їхні справи. Бо тільки вони знають, що насправді відбувається ТАМ,  на гарячому сході.

Нам пощастило зустрітися з юнаками, які цими днями приїздили додому. Це Бойко Іван, Пітель Євген та Тимченко Євген. Усі вони служать по контракту в окремій 25-й Дніпропетровській повітряно-десантній бригаді. Протягом цих довгих місяців хлопцям доводилося стояти на найгарячіших позиціях в ході АТО. Кажуть, що побачили чимало.

Але про свої військові будні, а тим паче проблеми, хлопці розповідають дуже стримано. Кажуть, що усе загалом добре, не голодні. Доводилося куштувати і горезвісні американські сухі пайки, і юшку з риби, випадково «впольованої» з гранатомета.  Одна біда – слабкий особистий захист. Бронежилетів або зовсім немає,  або такі, що серйозної кулі не витримають. Про каски і не мріють.

Певно, через недостатній особистий захист постраждали і наші солдати, які, на жаль, вже встигли отримати поранення. Це Пронін Сергій (с. Митрофанівка), Нагорний Олександр (с. Новомиколаївка) та Ящук Василь (смт. Новгородка). Вася зараз знаходиться в Харківському госпіталі з тажким пораненням в ногу. Вирішується питання з його транспортуванням до Кіровограду. Усі вони теж потребують значних коштів для лікування.

Отож, наша громада спрацювала над тим, щоб допомогти бійцям із особистим захистом. За кошти, зібрані з цією метою, було придбано військової амуніції на суму 24 300 грн.  Допомога направлена сімом із наших хлопців. Ми дякуємо за допомогу сільгоспвиробникам, приватним підприємцям, одноосібникам району. Наразі надійшли кошти, зібрані громадою, одноосібниками, товаровиробниками та небайдужими громадянами Новгородківської селищної ради, а також Спасівської, Куцівської, Новомиколаївської, Тарасівської, Петрокорбівської, Інгуло-Камянської сільських рад. Вони будуть використані для придбання амуніції ще для двох юнаків. Інші сільські ради в даний момент працюють над збором коштів, тому інформація про них буде висвітлена пізніше.

Якщо ви маєте змогу допомогти нашим хлопцям або володієте інформацією про тих, хто такої допомоги потребує, звертайтеся особисто в приміщення Новгородківської районної державної адміністрації або до куратора акції «Новгородківщина зі своєю армією» Сергія (тел. 0669194572 або 0675998196). Ви також можете перерахувати кошти в благодійний фонд «За сучасну Новгородківщину» (ЄДРПО 38146881, МФО 380805, Райффайзен Банк Аваль, р\р 26008371331).

Ми упевнені, що для наших хлопців усе складеться добре. Віримо в те, що зовсім скоро вони повернуться додому здоровими та неушкодженими.