Новгородківщина прощається з воїном-героєм

Велике горе і невимовний смуток та біль прийшли на нашу рідну Новгородківщину — відійшла у Вічність молода людина, воїн-захисник, який проходив строкову службу та брав участь у воєнних сутичках на сході країни, житель села Верблюжка Генич Володимир Михайлович.

Володимир з дитячих літ прагнув бути досконалою особистістю. Загострене почуття справедливості притаманне дітям особливим. Таким особливим був і Володя. Маленькі дитяча душа і серце давно усвідомлювали своє призначення на землі. Дарувати людям щастя, радість і добро — ось про що мріяв Володимир.

Генич Володимир Михайлович народився 10 травня 1994 року в селі Верблюжка. Закінчив Верблюзьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів. Активність проявляв в усіх сферах шкільного життя, був хорошим спортсменом.

Завжди розсудливий та виважений, його не по-дитячому мудрі поради часто ставали у пригоді дорослим. Володя дуже любив своїх рідних і близьких, дітей. А найбільше — стареньких, про яких піклувався та завжди допомагав. Життя цінував найбільше, любив у всіх його проявах. Володя був добрим товаришем, мав неабиякий авторитет серед однокласників та молоді села.

Він був світлою людиною і це світло ніс іншим. Захист України, вболівання за її долю та долю громадян став святим обов’язком для Володимира. І він виконав його з честю ціною власного життя.

Новгородківська районна державна адміністрація, районна рада, Верблюзька сільська рада, педагогічний та учнівський колективи Верблюзького НВК І-ІІІ ступенів, жителі села Верблюжка та вся громада Новгородківського району глибоко сумують та низько схиляють голови перед подвигом і патріотизмом Володимира Михайловича Генича. Щиро співчуваємо батькові загиблого воїна Михайлу Харитоновичу, сестрі Інні, всім рідним і близьким з приводу непоправної і тяжкої втрати. Розділяємо біль і підтримуємо вас у важку хвилину.