Засідання круглого столу

11 липня 2014 року заступник голови райдержадміністрації Тетяна  Акусок провела засідання круглого столу "Нагальні питання зайнятості населення в районі" за участі директора районного центру зайнятості Володимира Ніколаєнка,  начальників Пенсійного Фонду України в Новгородківському районі Бориса Монастирського, Новгородківського відділення Долинської ОДПІ ГУ Міністерства доходів в Кіровоградській області Олега Тертичного, управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталії Гук та роботодавців району.

Володимир Ніколаєнко в своєму виступі акцентував увагу присутніх на нових можливостях вирішення актуальних питань на ринку праці.

Учасниками "круглого столу" були  обговорені питання застосування компенсаційного механізму щодо стимулювання працедавців до створення нових місць праці, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, працевлаштування неконкурентоспроможних на ринку праці громадян на квотні місця праці. Звернули увагу на питання запобігання вивільненню працівників із підприємств, установ та організацій, залучення безробітних до самозайнятості, здобуття ними актуальних на ринку праці професій.

Після обговорення піднятих питань учасники засідання прийшли до висновку, що існуючий досвід та можливості співпраці з роботодавцями дозволять вирішувати нагальні питання та стабілізувати ситуацію на ринку праці району.

"Круглий стіл" відбувся в атмосфері конструктивного діалогу, підсумком роботи якого стало подальше вдосконалення партнерських відносин між владою та роботодавцями.