Увага! Акція для молодіжних громадських організацій

Управління молоді та спорту облдержадміністрації закликає молодь Кіровоградщини долучитись до Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», що має на меті утвердження здорового способу життя у молодіжному середовищі. Серед завдань акції: профілактика алкоголізму, наркоманії та тютюнопаління, контроль продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів. А головне – виховання соціально відповідального суспільства.

За результатами проведення акції «Відповідальність починається з мене» молодіжні громадські організації та об’єднання, які братимуть в ній активну участь, отримають грошову винагороду у разі перемоги області. Призовий фонд за I місце становить 5 відкритих спортивних дитячо-юнацьких майданчиків і грант 50 тис грн. для громадської організації; II місце – 3 відкриті спортивні дитячо-юнацькі майданчики, грант – 30 тис грн. для громадської організації; III місце – 2  відкриті дитячо-юнацькі спортивні майданчики, грант – 20 тис грн. для громадської організації.

Додаткову інформацію можна дізнатися за телефонами (0522) 24 28 52, 0668885848, 0666788375, 0506578921, або за допомогою електронної пошти - e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Відділ молодіжної політики управління молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації).