Засідання районного штабу

15 липня 2014 року заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Акусок провела засідання районного штабу з питань підготовки господарського комплексу до забезпечення сталого проходження опалювального сезону 2014/2015 року.

Захід відбувся за участі голови райдержадміністрації Андрія Кочерги, керівників соціальної сфери, установ і організацій району, структурних підрозділів райдержадміністрації, представників селищної та сільських рад, на території яких використовується природний газ.

Учасниками засідання розглянуто питання підготовки соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2014/2015 року; про забезпечення економного споживання та використання природного газу та перехід закладів соціальної сфери на альтернативні види палива з використанням сучасного економічного опалювального обладнання.

Тетяна Акусок провела інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо економічних, екологічних, соціальних та інших переваг використання альтернативних видів палива, економного використання природного газу.

В районі споживачів природного газу 3423 будинки, в т.ч. в селищі  Новгородка – 2319 будинків, річне споживання газу з 9-10 млн. куб. м.

В літній час -  3,5 тис. куб. м. на добу.

В  опалювальний сезон  при температурі  мінус 15 градусів – 80,0 тис.куб.м. на добу.

У 2013 році було спожито: населенням - 7,2 млн. куб. м., бюджетними організаціями - 500 тис. куб. м., сферою торгівлі - 476 тис. куб. м., промисловістю (елеватор) - 468 тис. куб. м.

На засіданні заслухали Григорія Воробля, начальника Новгородківської дільниці Долинського УЕГГ; Лію Сулиму, головного спеціаліста відділу освіти райдержадміністрації; Лілію Бойко, начальника відділу культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації; Наталію Жук, головного лікаря районного центру первинної медико-санітарної допомоги; Миколу Моторного, головного лікаря центральної районної лікарні; Олександра Сачівкіна, директора  ТОВ "РАО ТЕС"; Юрія Сулиму, інженера з техніки безпеки ПТУ № 36; Наталію Голобородько, начальника фінансового управління райдержадміністрації.

В підсумку засідання було вирішено до 20 липня 2014 року розробити план-графік заходів з конкретним виконанням робіт із застосуванням енергозберігаючих технологій щодо підготовки закладів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2014/2015 року; забезпечити завершення робіт з підготовки до опалювального сезону 2014/2015 року у повному обсязі до 15 вересня 2014 року. До 01 серпня 2014 року розробити заходи щодо поступового виведення котелень, які знаходяться в приміщеннях навчальних закладів в окремі місця. Затвердити комісію по обстеженню котелень, що опалюються  природним газом, згідно актів обстеження розробити графік щомісячного скорочення споживання природного газу не менше 10% від факту використання аналогічного періоду 2013-2014 року з зазначенням відповідних заходів по енергозбереженню.