Шановні бухгалтери Новгородківського району!

Прийміть в цей чудовий літній день теплі вітання з вашим професійним святом — Днем бухгалтера. Хай він для вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу, хай кожному бухгалтеру в цей день люди висловлять  подяку і шану за скромну, але вкрай необхідну клопітку працю, яка визначається ще й найвищими моральними критеріями: порядністю, чесністю, принциповістю, законністю.

Від людей цієї відповідальної професії залежить злагоджена робота усіх сфер народного господарства краю. Адже саме вони забезпечують чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, заміряють фінансовий пульс району. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки регіону та держави загалом.

Бухгалтери - люди скрупульозні, бухгалтери - люди творчі: з ніжними душами, закохані в мистецтво, пісню, поезію, і в досконалу магію цифр.
Тож, хай життя ваше, шановні, з кожним днем наближається до досконалості, хай не підводить, а тільки гартується ваше здоров'я. Добробуту вам і  процвітання, рівноваги і творчого неспокою!

Голова районної

державної адміністрації                                                      А.КОЧЕРГА

Голова районної ради                                                         О.ГОРБЕНКО