Хай береже вас Бог і броня!

І знову Новгородківщина зустрічає своїх солдатів. На жаль, не на зовсім, а лише на кілька днів відпустки. Цього тижня додому приїхав Ігор Великий із села Просторе. Він, як і попередні наші хлопці, служить в окремій 25-й Дніпропетровській повітряно-десантній бригаді. Ігорю та його побратимам довелося простояти під Слов’янськом 70 нелегких діб. Каже, що найважчими були останні дні, коли наші пішли в наступ. У його роті, на щастя, втрат немає. Говорить, це завдяки мудрому командиру та правильно вибраній позиції.

Зі слів Ігоря, останнім часом нашим солдатам на Сході стало набагато легше, бо якщо раніше місцеве населення сприймало їх вороже, то тепер навпаки – люди приносять їжу та всіляко допомагають. Додому  солдата відпустили лише на 5 діб. Після цього знову на Дніпропетровськ, а звідти – Краматорськ, Луганськ, Донецьк…

Завдяки ініціативі товаровиробників, одноосібників та нашій громаді, на службу Ігор повернеться з  власним комплектом військової амуніції. Усього ж з цією метою за останній тиждень було витрачено ще 10 130 грн. благодійних коштів.  Військову амуніцію було придбано ще для трьох бійців.

На початку тижня до фонду надійшли кошти, які зібрали одноосібники та товаровиробники Вершино-Кам’янської сільської ради у розмірі 11 тисяч гривень. Продовжується збір коштів Верблюзькою, Митрофанівською та Новоандріївською громадами. Вони теж будуть направлені на допомогу нашим землякам.

Якщо ви маєте змогу допомогти нашим хлопцям або володієте інформацією про тих, хто такої допомоги потребує, звертайтеся  особисто в Новгородківську районну державну адміністрацію або до куратора акції "Новгородківщина зі своєю армією" Сергія (тел. 0669194572 або 0675998196). Ви також можете перерахувати кошти в благодійний фонд "За сучасну Новгородківщину" (ЄДРПО 38146881, МФО 380805, Райффайзен Банк Аваль, р\р 26008371331).