Засідання спостережної комісії

31 липня 2014 року відбулося засідання районної спостережної комісії. Голова комісії, заступник голови райдержадміністрації Акусок Т.В. ознайомила присутніх із порядком роботи. По питанню: «Про профілактику рецидивної злочинності та правопорушень серед осіб засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та осіб,  що повернулися з місць позбавлення волі. А також про роботу та систематичний контроль торгівельних точок з продажу алкоголю та тютюнових виробів не повнолітнім» - доповідала Лебедєва Н.В. – дільничний інспектор міліції Новгородківського РВ УМВС. Також було заслухано питання: «Про стан виховної роботи, громадського контролю організації трудового та побутового влаштування засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та осіб, звільнених з місць позбавлення волі які проживають на території  Новоандріївської сільської ради. Також про  проведену роботу щодо обмеження часу для неповнолітніх осіб які проживають на території сільської ради» - доповів Братухін В.І.- голова Новоандріївської  сільської  ради; «Про роботу Новгородківського РЦСССДМ з неповнолітніми та молоддю, які умовно засуджені або повернулись з місць позбавлення волі» - доповідала Сегеда Н.А. – в.о. директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Члени спостережної комісії обговорили інформацію та прийняли відповідні рішення.