Робочий візит голови обласної ради

31 липня 2014 року в районі побував з робочою поїздкою голова обласної ради Олександр Чорноіваненко. Він зустрівся з головою районної державної адміністрації Андрієм Кочергою, головою районної ради Олександром Горбенком, селищним та сільськими головами. Мова на зустрічі йшла про децентралізацію влади і реформування органів місцевого самоврядування.

Голова обласної ради розпочав зустріч із хвилини мовчання в пам'ять про наших військових загиблих на Сході України. Щодо майбутньої децентралізації влади Олександр Чорноіваненко зазначив: - Зараз є воля Президента України, Кабінету Міністрів України. Воля Верховної Ради України відносна, потрібні перевибори.

Олександр Чорноіваненко проінформував сільських голів про хід антитерористичної операції, про найближчі закони, які будуть прийняті Верховною Радою України, а також щиро зізнався, що на його думку, російського газу вже не буде, а тому негайно необхідно переходити на альтернативні види палива.

Значну увагу у своєму виступі Олександр Чорноіваненко звернув на необхідності наповнення місцевих бюджетів: - Маємо шукати джерела наповнення місцевих бюджетів - це податки на доходи фізичних осіб і податок на землю. Я вніс пропозицію на засіданні Української асоціації районних і обласних рад ввести податок від 1 гектара сільськогосподарської землі, і я буду продовжувати боротися з корупцією в земельній сфері, - заявив Олександр Чорноіваненко.

Голова обласної ради  ознайомився з позитивним досвідом роботи товариства з обмеженою відповідальністю «Розвиток альтернативного опалення – теплові енергетичні системи», яке знаходиться в смт Новгородці і опалює декілька закладів у населеному пункті альтернативними видами палива.

Під час візиту на приватне підприємство «Приватна агрофірма «МЮННТ» у селі Верблюжка Новгородківського району, Олександр Чорноіваненко відвідав племінний завод з вирощування свиней великої білої породи.

У Верблюжці голова обласної ради завітав до товариства з обмеженою відповідальність «Верблюзька МТС», одним із видів діяльності якого є виробництво брикетів з відходів сільськогосподарського виробництва і ознайомився з процесом виробництва брикетів із соломи.

Він ознайомився з роботою профільного господарства ТДВ «Неоальянс», яке вирощує зернові і технічні культури, а також має зернозберігаючий комплекс ємністю 38 тисяч тонн, обладнаний зерносушаркою потужністю 50 тонн на годину.

Також голова обласної ради оглянув вироби приватного підприємця Ігоря Горобця, який займається виробництвом дерев'яних меблів, інших виробів з деревини і декоративних кованих виробів.

Голова обласної ради Олександр Чорноіваненко в рамках робочої поїздки до району відвідав у лікарській амбулаторії села Верблюжка Новгородківського району батька загиблого учасника антитерористичної операції Михайла Генича.

Голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, голова Новгородківської районної ради Олександр Горбенко і депутат обласної ради Дмитро Журавель поклали квіти до могил загиблих у антитерористичній операції військовослужбовців Володимира Генича і Антона Самохіна. Хлопців поховали у центрі села біля братської могили воїнів, загиблих у роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.