Відвідування сімей учасників АТО

22 серпня 2014 року голова райдержадміністрації Андрій Кочерга, заступник голови районної ради Віктор Удовиченко, голова благодійного фонду "За сучасну Новгородківщину" Олександр Литвин відвідали сім’ї  громадян, що загинули або втратили здоров'я у зоні проведення антитерористичної операції: Юрія Шаповалова, Василя Ящука (смт Новгородка), Сергія Проніна (с.Митрофанівка) та вручили матеріальну допомогу від благодійного фонду "За сучасну Новгородківщину".

Керівники району побували в селі Верблюжка та поклали квіти до могил воїнів-земляків Антона Самохіна та Володимира Генича, які загинули у зоні проведення антитерористичної операції, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.