Відзначення Дня Державного Прапора України

23 серпня 2014 року  відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України, які розпочалися урочистою ходою вишиванок. Така хода вишиванок в районному  центрі проводилась вперше. Сотні новгородківців  разом із керівництвом району та селища  долучилися до святкового заходу, одягнувши українське національне вбрання та взявши в руки одвічний національний символ – український прапор. Старовинними та сучасними, яскравими та барвистими,  щедро або стримано розшитими сорочками майоріло скрізь.

Право підняти державний прапор України було надано голові районної державної адміністрації  Андрію Кочерзі.

Дипломами райдержадміністрації та районної ради було відзначено наймолодшого Давіда Олійника та найстаршого Людмилу Тихонівну Короп учасників ходи вишиванок. За оригінальність і масовість учасників у вишиванках відзначено  колектив  міського будинку культури та  народний аматорський  хоровий колектив «Ветеран» селища Новгородка.  А загалом в ході у вишиванках взяло участь  більше ста новгородківців.

Цього ж дня голова  райдержадміністрації Андрій Кочерга, заступник голови районної ради Віктор Удовиченко,  селищний голова Олександр Сириця  поклали  квіти до підніжжя пам’ятника генію українського народу, борця за незалежність України  Тараса Шевченка.