Засідання спостережної комісії

28 серпня 2014 року відбулося засідання районної спостережної комісії. Голова комісії, заступник голови райдержадміністрації Акусок Т.В. ознайомила присутніх із порядком роботи. По питанню: «Про стан виховної роботи, громадського контролю організації трудового та побутового влаштування засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та осіб, звільнених з місць позбавлення волі які проживають на території Куцівської сільської ради. Про проведену роботу щодо обмеження часу для неповнолітніх осіб які проживають на території сільської ради» - доповідала Лаліменко Н.І. – голова Куцівської сільської  ради. Також було заслухано питання: «Про забезпечення медичного обслуговування осіб, які умовно засуджені або звільнених з місць позбавлення волі, своєчасне виявлення в них і лікування захворювань, зокрема туберкульозу, ВІЛ/СНІДу та інших соціально небезпечних хвороб» - доповідав Моторний М.В.–  головний лікар Новгородківської ЦРЛ.

Члени спостережної комісії обговорили інформацію та прийняли відповідні рішення.