Першовересень кличе до школи

Відчуття, які виникають першого вересня, неможливо порівняти ні з якими іншими відчуттями нашого дитинства. Цього дня ми вітаємо учнів, шануємо вчителів – носіїв доброго, достойного, вічного.

1 вересня 2014 року в 14 загальноосвітніх навчальних закладах району відбулося свято першого дзвоника. З впевненістю можна сказати, що всі заклади району до нового навчального року готові: зроблено ремонти класних кімнат, їдалень, приміщень.

В цей святковий день вихованці навчальних закладів та їх наставники отримали багато подарунків від місцевої влади та соціально-відповідального бізнесу.

В Новгородківському навчально-виховному комплексі "Загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів – центр довузівської підготовки" свято першого дзвоника відвідали заступник голови обласної державної адміністрації В.Атаманчук, голова районної державної адміністрації А.Кочерга, Новгородківський селищний голова О.Сириця. Гості привітали учнів та педагогів з початком навчального року, побажали їм здоров’я, мирного неба, спраги до знань та наполегливості у їх опануванні. Андрій Кочерга вручив навчальному закладу мультимедійну дошку. Олександр Сириця відзначив щорічними преміями кращих учнів школи – переможців районних та обласних олімпіад та зазначив, що селищною радою виділено 50 тис.грн. на ремонт даху та водопроводу НВК. Від спонсорів школярі отримали спортивний інвентар та спортивну форму для футбольної команди.

До Дня знань мультимедійну дошку було вручено і Білозернівському НВК. В цей день колективи Новоандріївського та Новгородківського НВК № 2 отримали в подарунок холодильник та комплекти м’ячів. Великочечеліївській ЗОШ вручено нову газову плиту, Вершино-Кам’янському, Інгуло-Кам’янському та Верблюзькому НВК № 2 – спортивний інвентар. А ще, всі першокласники району отримали у подарунок набори канцтоварів.

Новий 2014-2015 навчальний рік розпочався. З новими силами у прекрасно обладнані класи зайшли школярі Новгородківщини. Тож побажаємо їм наполегливості, здоров’я і творчої наснаги.