Твоє життя – твій вибір

05 вересня 2014 року на базі Новгородківської кримінально-виконавчої інспекції головним спеціалістом Новгородківського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Сегедою Н.А. спільно з інспектором Новгородківської кримінально – виконавчої інспекції, майором внутрішньої служби Малютою Н.В. до Всесвітнього Дня контрацепції для підоблікових засуджених була проведена бесіда на тему: «Твоє життя – твій вибір».

Спеціаліст центру розповіла присутнім про репродуктивне та сексуальне здоров’я, взаємостосунки чоловіка і жінки, про негативні наслідки абортів, інфекцій, що передаються статевим шляхом, їх негативний вплив на здоров'я. А також про різні сучасні види контрацепції.

Під час бесіди особам даної категорії було розповсюджено інформаційно-ознайомчу продукцію на зазначену тематику.