Продовжив бойовий шлях свого дідуся

Втретє здригнулася Верблюжка від болісної звістки — загинув воїн-захисник, місцевий житель Олександр Задніпряний (1979 р.н.), який ніс службу у зоні АТО. Коли розпочалися бойові дії на сході України, Олександр пішов виконувати свій патріотичний обов’язок — захищати рідну землю, батьків, донечку, односельців.

Молодий воїн продовжив бойовий шлях свого дідуся, ветерана Великої Вітчизняної війни, учасника бойових дій Мутила Михайла Івановича, який вистояв у тій страшній війні, дійшов до Берліна та прожив довге життя.

Не судилося добити агресора на Сході Олександру.  Попрощатися з воїном-героєм, добродушним і щирим молодим чоловіком, добрим товаришем, однокласником, учнем, люблячим батьком, сином і братом, прийшла майже вся громада села. Щирі слова співчуття батькам, всім рідним та близьким висловили голова районної державної адміністрації Андрій  Кочерга, сільський голова Любов Кулик, військовий комісар Долинсько-Новгородківського комісаріату Олег Кононюк. За їх словами, Верблюжка проводжає у вічність кращого з кращих своїх синів, того, хто ціною власного життя беріг для нас спокій та мир.

Похоронили Олександра Задніпряного з військовими почестями під військовий салют біля братської могили поруч з воїнами-героями Володимиром Геничем та Антоном Самохіним, які полягли, захищаючи рідну землю від окупантів.

Слава про воїна-визволителя, доброго і щирого молодого чоловіка Олександра Миколайовича Задніпряного буде жити вічно у пам’яті односельців та жителів Новгородківщини.