Новгородківщина прощалась зі своїм героєм

11 вересня 2014 року на площі біля районного будинку культури понад тисяча жителів селища Новгородка прийшли провести в останню путь свого земляка, солдата 17-ї окремої Криворізької танкової бригади Агапова Олександра Леонідовича (1987 р.н.), який загинув під час проведення антитерористичної операції на Сході України. Під час громадської панахиди новгородківці вшанували пам’ять загиблого хвилиною мовчання.

Віддати шану герою, висловити слова співчуття рідним та близьким загиблого прийшли голова райдержадміністрації Андрій Кочерга, голова районної ради Олександр Горбенко, Новгородківський селищний голова Олександр Сириця, військовий комісар Долинсько-Новгородківського об’єднаного міжрайонного військового комісаріату Олег Кононюк.

У своєму виступі голова районної ради Олександр Горбенко зазначив: "… Олександр загинув 7 вересня, у день, коли вже було оголошено перемир’я. Ось така ціна словам і діям тієї сторони, яка використовує перемир’я, щоб вбивати наших синів і дітей".

Пам’ять про Олександра Агапова, доброго і щирого молодого чоловіка, буде жити вічно у серцях жителів Новгородківщини.