Новгородківщина допомагає своїй армії

Міністерство оборони України своїм листом звернулося до громади Новгородківщини з проханням придбати для діючої армії чотири КамАЗи і два причепи до них. На здійснення цього завдання активно відгукнулися майже всі сільськогосподарські товаровиробники та підприємці району. На зборах, які були проведені за участі районної влади, вони зобов’язалися зібрати необхідну суму для придбання техніки. За два дні у благодійний фонд „За сучасну Новгородківщину”, який очолює голова асоціації фермерів району О.Литвин, надійшли кошти від товаровиробників, за які вже придбано 3 КамАЗи (з них 2 з причепами) і в даний час вони вже передані до військової частини. Кошти продовжують надходити і в найближчий час буде відправлено у частину і останній четвертий КамАЗ.