Сільські спортивні ігри до дня фізичної культури та спорту

Не дивлячись на скрутний період в житті України, 13 вересня до селища Новгородка прибуло 5 команд сільських та селищної рад для участі в районних сільських спортивних іграх серед фізкультурно-спортивних клубів ВФСТ "Колос".

Метою спортивних ігор було: активізація фізкультурно-оздоровчої роботи, широкого залучення усіх верств сільського населення до регулярних занять найбільш доступними на селі традиційними видами спорту.

В програмі змагань були такі види спорту: естафетний біг 4х100 м, змагання  "Тато, мама  і я — спортивна сім’я", настільного тенісу, волейболу, армспорту.

Перед початком змагань з напутнім словом до учасників змагань звернулися голова районної організації ВФСТ "Колос" Сергій Краснюк та довірена особа кандидата в депутати до Верховної Ради України Олеся Довгого Василь Гринько, який від імені кандидата в депутати передав всім командам та спортивним сім’ям м’ячі. Хвилиною мовчання учасники змагань вшанували всіх загиблих за свободу та незалежність України.

Змагання розпочалися з естафетного бігу 4х100 м, який виграли спортсмени села Тарасівка, вони ж виграли і волейбольний турнір.

В змаганнях спортивних сімей перше місце посіли сім’ї Колеснікових з Митрофанівки: тато Сергій, мама Оксана, донечка Марійка (до речі, наймолодша учасниця змагань) та сім’я Салогубів: тато Леонід, мама Наталія та донька Вікторія з Новгородки. Змагання з настільного тенісу у чоловіків виграв Володимир Репело з Новгородки, у жінок першою була Настя Галя з Вершино-Кам’янки.

В змаганнях з армспорту, які проходили в двох вагових категоріях у чоловіків та одній у жінок всі три перших місця виграли представники селища Новгородка: Євген Перев’язко (категорія  до 90 кг), Олег Сулима (категорія більше 90 кг) та Наталія Застьоба. В загальнокомандному заліку    І місце посіла команда смт Новгородка, ІІ місце — с. Митрофанівка, ІІІ — с. Верблюжка, ІУ — с. Тарасівка, У — с. Вершино-Кам’янка.

З переможців та призерів наших змагань буде сформована збірна команда Новгородківського району для участі в обласних сільських  іграх, які відбудуться в селищі Олександрівка 27 вересня 2014 року.

Всі переможці та призери були нагороджені грамотами відділу освіти Новгородківської РДА та районної організації ВФСТ "Колос" АПК України.