Засідання районного штабу по підготовці до роботи в осінньо-зимовий пе-ріод 2014-2015 років

19 вересня 2014 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації  Тетяни Акусок було проведено засідання районного штабу з питань підготовки господарського комплексу району до забезпечення сталого проходження опалювального сезону 2014/2015 року.

Підготовка підприємств і організацій району до роботи  в осінньо-зимовий період 2014/2015 року здійснювалась у відповідності з прийнятим головою районної державної адміністрації розпорядженням від  14 травня   2014 року № 96-р “Про підсумки роботи господарського комплексу району в осінньо-зимовий період 2013/2014 року та заходи щодо підготовки до опалювального сезону 2014/2015  року”, об’єктовими планами та графіками підготовки, заходами, розробленими на виконання наказів галузевих установ вищих рівнів.

Станом на 19 вересня  2014 року всі навчальні заклади району готові до початку нового навчального року та до роботи в опалювальний період.

З метою економії енергоресурсів продовжувалась робота по впровадженню енергозберігаючих технологій. Для цього відремонтовано та утеплено 3 дахи начальних закладів, із 1475 віконних блоків у навчальних закладах району  замінено 600, що складає 40 % від загальної кількості. Встановлено 26 нових дверей.

Із 16 навчальних закладів району – 9, ще з минулого року, переведено на альтернативний вид палива. На сьогодні забезпеченість паливним ресурсом по цих навчальних закладах становить 100 відсотків.

Протягом літнього періоду проведено ревізію та де потрібно  ремонт системи опалення у всіх навчальних закладах району, для чого було залучено 108 тис. грн.. позабюджетних коштів.

У 6 навчальних закладів району для опалення використовується природний газ. Встановлено ліміти щодо зменшення споживання природного газу на 10%. В разі виникнення несприятливих умов щодо припинення постачання природного газу розроблено заходи по переведенню навчальних закладів, які споживають природний газ у ті навчальні заклади, які працюють на альтернативному виді палива. Для цього будуть задіяні «Шкільні автобуси».

Завершено підготовку закладів культури до роботи в осінньо-зимовий період 2014/2015 роки, а саме: Рибчанський сільський будинок культури встановлено вхідні центральні двері , Білозернівський сільський будинок культури придбано два електроконвектори (0,83 тис грн.), Білозернівська сільська бібліотека філія придбано електроконвектор та поклеєно шпалери (0,6 тис.грн.) Спасівський будинок культури проведено косметичний ремонт приміщення (поклеєно шпалери, пофарбовано вікна, двері, підлогу) (1,5 тис. грн.). Новоандріївський будинок культури закуплено будівельні матеріали (3,350 тис.грн). Петрокорбівський сільський будинок культури придбано 4 скл.м. дров (1,0 тис.грн.).

Сільські заклади культури забезпечені дровами (15,5 скл. м.).

ГП “Комунальник” розроблено план підготовки підприємства, вжито ряд заходів, зокрема: підготовлено 2 одиниці техніки ( 100 % від запланованого ),  накопичено 50 тонн посипкових матеріалів (100% від річної потреби), накопичено необхідний запас матеріалів для проведення невідкладних аварійних робіт на водопровідній мережі.

Підготовка  підприємств і організацій району до роботи в осіньо – зимовий період 2014 – 2015 років проводилась у відповідності з щотижневими планами підготовки та контролюється особисто головою райдержадміністрації та його заступниками відповідно до функціональних повноважень.