Вшанування подвигу партизанів та підпільників у період Великої Вітчизняної Війни

Відзначення Дня  партизанської слави є державним визнанням неоціненного внеску народних месників у велику Перемогу над фашизмом, відновленням історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали. Це – свято людей сильних духом і з чистою совістю, котрі не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом.

Ми не повинні забувати про тих людей, які пройшли крізь найскладніші випробування, відстояли право людей на свободу, врятували нашу країну та світ від нацизму. У День партизанської слави ми з великою вдячністю говоримо про мужність, стійкість та самовідданість. І ми вшановуємо всіх тих, хто подарував майбутнє нам та нашим нащадкам.

Уроки Великої Вітчизняної війни вчать нас згуртованості та єдності у боротьбі з загрозами. Тільки разом, об'єднавши зусилля всієї світової спільноти, ми зможемо ефективно протистояти тероризму, дискримінації, національній та релігійній нетерпимості. Це наш борг перед Вами – героями-переможцями!

День партизанської слави України покликаний висловити всенародну повагу до всіх захисників Батьківщини, які в роки Великої Вітчизняної війни боролися за свободу і мир в глибокому тилу.

22 вересня 2014 року з нагоди гідного вшанування учасників підпільно-партизанської боротьби під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років в селищі Новгородка відбулося покладання квітів до могили колишньої партизанки П'ятової Тетяни Андріївни. В покладанні взяли участь голова райдержадміністрації Андрій Кочерга, голова районної ради Олександр Горбенко, селищний голова Олександр Сириця, голова районної організації ветеранів України Тамара Косяченко,  представники ветеранської організації, учнівського Парламенту дітей, кореспондент місцевої газети "Новгородківські вісті".