A- A A+

Всеукраїнський день бібліотек

   Всеукраїнський день бібліотек – свято всіх громадян, рівних у праві користуватися бібліотеками, їх ресурсами та послугами. У цей день ми відзначаємо високу місію Бібліотеки та Бібліотекаря: інформувати та просвіщати, організовувати безперешкодний доступ до інформації та ресурсів для всіх громадян, допомагати і навчати орієнтуватися у потоці інформації, сприяти оволодінню навичками пошуку та використання ресурсів на різних носіях. 

      Всеукраїнський день бібліотек встановлено в Україні Указом Президента України від 14.05.1998 р. №471/98, враховуючи великий внесок бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність дальшого підвищення їх ролі у житті суспільства. На обрану для святкування дату – 30 вересня – припадає вшанування пам’яті великомучениць Віри, Любові, Надії та матерії їх Софії. 

   Бібліотеки Новгородківської ЦБС долучилися до ініціативи Української бібліотечної асоціації відзначити Всеукраїнський день бібліотек - 2014 у загальнонаціональному масштабі під гаслом  «Бібліотек@ -   територія єдності»

Новгородківська центральна районна бібліотека  30 вересня  запрошує взяти участь у  Дні Відкритих Дверей !

В програмі свята:

* Презентація  стенду «Цей дивний світ Бібліотека»

* Екскурсії для читачів «Невідома бібліотека» з відвідуванням службових приміщень і книго­сховища

* Акція у межах проекту УБА «Читай! Формат не має значення!»  об 11.00  Всеукраїнські голосні читання віршів Т. Г. Шевченка. (Дрес-код заходу вишиванки.)

 * Акціябезкоштовного запису до бібліотеки «Стань читачем бібліотеки сьогодні!»

* Акція «Прощення гріхів».

Мета акції – спонукати читачів-боржників повернути книги до бібліотеки без сплати штрафних санкцій.

*  Інтерактивна дошка привітань