Засідання робочої групи з контролю за виконанням місцевого бюджету

23 вересня 2014 року заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок провела засідання робочої групи з контролю за виконанням надходжень до місцевого бюджету та використання.

Під час засідання розглянуто питання щодо забезпеченості кошторисних призначень по заробітній платі на жовтень-грудень 2014 року по Новгородківській центральній лікарні  та Новгородківському центру первинної медико-санітарної допомоги.

Щодо використання запланованого фонду оплати праці по закладах охорони здоров'я на жовтень – грудень 2014 року доповіли Микола Моторний,  головний лікар  ЦРЛ та Наталія Жук, головний лікар ЦПМСД.

На засіданні виступили заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок та начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Голобородько.

За розглядом питань та з урахуванням обговорення прийнято рішення зобов'язати керівників зазначених установ:

- розробити до 01 жовтня поточного року графік відпусток працівників за власний рахунок;

-зменшити відсоток надбавок за суміщення професій та розширення сфери діяльності;

-провести аналіз оперативної активності лікарів;

- виплату надбавки первинній медичній ланці проводити з урахуванням норм Закону України № 1622-УІІ від   31.07.2014 року.

Керівникам медичних закладів було запропоновано до 1 грудня 2014 року надати пропозиції про скорочення штатної чисельності(технічних працівників та обслуговуючого персоналу).