Відбулося засідання колегії

24 вересня 2014 року голова райдержадміністрації Андрій Кочерга провів засідання колегії районної державної адміністрації.

В роботі колегії взяли участь голова районної ради Олександр Горбенко, керівники структурних підрозділів РДА, територіальних органів міністерств і відомств України.

На порядок денний засідання колегії виносилося два питання.

Про роботу соціальних служб району по забезпеченню реалізації завдань і доручень щодо захисту прав дитини доповіли начальник служби дітей райдержадміністрації Сергій Беркута та в.о. директора районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Наталія Сегеда.

Про виконання делегованих повноважень, визначених Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні" виконавчим комітетом Новоандріївської сільської ради прозвітували начальник відділу організаційної роботи апарату районної державної адміністрації Віра Пасічна та сільський голова Володимир Братухін.

За розглядом питань колегії прийнято відповідні рішення.