Засідання спостережної комісії

25 вересня 2014 року заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок провела засідання районної спостережної комісії.

На засіданні розглянуто питання стану виховної роботи, громадського контролю, організації трудового та побутового влаштування засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та осіб, звільнених з місць позбавлення волі та які проживають на території Верблюзької сільської ради.

Про проведену роботу щодо обмеження часу для неповнолітніх осіб які проживають на території сільської ради доповіла Любов Кулик, голова Верблюзької сільської  ради. Про стан виховної роботи кримінально-виконавчої інспекції з неповнолітніми та молоддю, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та осіб, звільнених з місць позбавлення волі в Новгородківському районі доповіла Наталія Малюта, інспектор Новгородківської кримінально – виконавчої інспекції, майор внутрішньої служби.

Члени спостережної комісії обговорили інформацію та прийняли відповідні рішення.